BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

„Moja społeczność wobec uchodźców” to konkurs na wspomnienia, pamiętniki lub dzienniki opisujące zmiany w społeczności lokalnej, a także osobiste i zawodowe związane z pobytem Ukraińców, którzy przybyli do Polski po napaści Rosji na Ukrainę.

Organizatorem konkursu jest Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. W Konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat i które mieszkają na wsi lub w miejscowościach do 20 tys. mieszkańców. Dopuszczane jest cytowanie krótkich wypowiedzi w językach obcych, o ile cytaty te nie przekroczą 1/5 objętości tekstu. Prezentowane prace mogą być uzupełnione zdjęciami, rysunkami lub ilustracjami. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone oraz opublikowane.

Prace należy wysyłać do 30 września bieżącego roku. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Instytutu Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk w Warszawie lub uzyskać pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można też zadzwonić pod numer tel. 510 989 136. Materiały można wysyłać zarówno pocztą elektroniczną, jak i tradycyjną na adres: Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa PAN Sekretariat, ul. Nowy Świat 72, 00-330 Warszawa.

zalacznik 3 plakat spolecznosc

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja