Starostwo Powiatowe w Kwidzynie wraz z Nadwiślańskim Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej w Dzierzgoniu serdecznie zapraszają liderów lokalnych społeczności i organizacji pozarządowych prowadzących działalność gospodarczą lub chcących ją założyć oraz osoby zainteresowane tematyką płac w Polskim Ładzie na szkolenie pn. „Płace w polskim ładzie z przykładami”.

Mile widziane osoby z powiatów: sztumskiego, kwidzyńskiego, malborskiego oraz starogardzkiego.
Szkolenie odbędzie się 04.08.2022 r., w sali 215 w budynku Starostwa Powiatowego w Kwidzynie, w godz. 09:00-15:00.
Aby zgłosić się na szkolenie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXnFVJlTYM3X4BVwtbM22Unc8jV-2oay9T9w_J_dvJ1B6TXA/viewform, a następnie przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 02.08.2022r.

Place w polskim ladzie

POMOC PRAWNA