BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

W związku z rozpoczęciem prac nad opracowaniem Strategii Rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Kwidzyna 2030+ rozpoczęły się konsultacje społeczne.

Strategia Rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Kwidzyna 2030+ to ważny dokument, pozwalający na optymalne zaplanowanie kierunków lokalnego rozwoju społeczno-gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem przyszłych inwestycji oraz źródeł ich finansowania.

Te konsultacje mają na celu zebranie Państwa opinii, pomysłów i uwag na wspomniany temat. Swoje uwagi lub pomysły można zgłaszać za pomocą ankiety, którą znajdą Państwo na https://forms.gle/M5CsYKyKyiAT6G6SA
Ankietę można również wydrukować (https://kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/07/Ankieta-PDF.pdf) i przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pocztą tradycyjną: Urząd Miejski w Kwidzynie, ul. Warszawska 19, 82-500 Kwidzyn lub złożyć osobiście w Biurze Obsługi Ludności Urzędu Miejskiego w Kwidzynie.

Wydrukowane ankiety dostępne są w Biurach Obsługi Ludności:

  • Urzędu Miasta Kwidzyn
  • Urzędu Gminy Kwidzyn
  • Urzędu Gminy Gardeja
  • Urzędu Gminy Sadlinki

Na wypełnione ankiety czekamy do 11 sierpnia 2022.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja