BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Trwa procedura przetargowa dotycząca przebudowy dwóch dróg powiatowych w gminach Kwidzyn i Gardeja. To czwarty przetarg ogłoszony przez samorząd powiatu.

W tym tygodniu znane będą oferty firm, które biorą udział w przetargu. Poprzednie postępowania, które miały wyłonić wykonawcę, zostały unieważnione z powodu zbyt wysokich cen zaproponowanych przez firmy. Samorząd powiatu uzyskał na inwestycję dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Pierwsze zadanie to droga z Wandowa do Cygan na odcinku Wandowo-Rozajny w gminie Gardeja o długości ok. 2,2 km, natomiast drugie to droga z Nowego Dworu do Nebrowa na odcinku z Grabówka do granicy gminy Kwidzyn o długości ponad 2,7 km. Powiat ma czas do połowy grudnia na podpisanie umowy z wykonawcą. Dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg to kwota ponad 3,8 mln zł. Pieniądze stanowią połowę kosztów inwestycji. Pozostała kwota to środki z budżetu powiatu oraz samorządów gmin, na których terenie modernizowane mają być drogi.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja