BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Zakon Joannitów przekazał dary dla mieszkańców ukraińskiego miasta Bar, Domu Pomocy Społecznej w Kwidzynie oraz wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego.

Wśród darów znajdują się dwa agregaty prądotwórcze, które dla Ukraińców kupił za własne pieniądze dr Christian Meyl, honorowy obywatel Kwidzyna. Rycerz zakonu od ponad 25 lat wspiera mieszkańców miasta i powiatu kwidzyńskiego znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, osoby chore i niepełnosprawne. Pomoc kierowana jest także do Baru na Ukrainie, miasta partnerskiego Kwidzyna.

Do ukraińskiego Baru trafią również aparat EKG, wózki inwalidzkie i balkoniki. Do Domu Pomocy Społecznej w Kwidzynie dostarczone zostały duże ilości podkładów wielorazowego użytku, prześcieradła, śliniaki dla osób dorosłych i ręczniki. Wśród przekazanych darów jest również sprzęt rehabilitacyjny, który trafił do wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego, prowadzonej przez Fundację "Misericordia". To chodziki, które poszerzą ofertę wypożyczalni. Sprzęt można wypożyczać nieodpłatnie przy zabytkowym dworku w Górkach, siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja