BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

arch. Wiesław Gałkowski
pok. 304 III piętro, tel. (055)646-50-36
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje ogólne o zakresie działalności:

UZGODNIENIA

wszelkie prace - od wymiany stolarki okiennej, poprzez prace renowacyjne, po budowę nowych obiektów - prowadzone na terenach oraz w obiektach położonych w strefach ochrony konserwatorskiej (wg planów zagospodarowania przestrzennego) wymagają uprzedniego uzgodnienia PKZ.

KONSULTACJE

przed przystąpieniem do inwestycji (w fazie projektowej), jak i podczas prac (w fazie wykonawczej) można uzyskać konsultację lub poradę PKZ.

INSPEKCJE terenowe

lustracje obiektów w terenie prowadzone są w celu uściślenia zakresu ochrony konserwatorskiej - ustalenia i uszczegółowienia wytycznych konserwatorskich do projektu decyzji o warunkach zagospodarowania, sprawdzenie koncepcji rozwiązań projektowych; a objazdy gmin związane są z rozpoznaniem zasobów dziedzictwa kulturowego powiatu.

EWIDENCJA dóbr kultury

PKZ prowadzi ewidencję wartości kulturowych ziemi kwidzyńskiej - wykazy, spisy, opracowania, a także gromadzi i udostępnia informacje historyczne - opisy, materiały kartograficzne, ikonograficzne.

Wszystkie uzgodnienia i konsultacje Powiatowego Konserwatora Zabytków są nieodpłatne.

Karty usług:

Postanowienie - uzgodnienie inwestycji- w oparciu o przedłożoną dokumentację projektową, uzgodnienie robót budowlanych przy obiektach i na obszarach objętych ochroną konserwatorską w planach zagospodarowania przestrzennego i wpisanych do gminnej ewidencji zabytków.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja