BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

POLSKO-NIEMIECKI PROJEKT KULTURALNY
„NOWA OJCZYZNA HISTORIA UCIECZKI I OSADNICTWA PO 1945 W POWIECIE OSTERHOLZ I KWIDZYŃSKIM”
HYBRYDOWA WYMIANA MŁODZIEŻY
15 marca – 19 marca 2021

Po raz dziesiąty młodzież z zaprzyjaźnionych powiatów Kwidzyn-Osterholz Scharmbeck spotkała w ramach taneczno-teatralnego projektu pod nazwą „Time Warp”.

Od 4.09 do 7.09.2019r. Powiat Kwidzyński gościł przedstawicieli Powiatu Osterholz, w związku z realizacją projektu pn. „Spacer do wiedzy – transfer wiedzy i wymiana doświadczeń pomiędzy Powiatem Kwidzyńskim a Powiatem Osterholz”. Projekt dofinansowany został przez Fundację Współpracy Polsko – Niemieckiej, Starostwo Powiatowe w Kwidzynie oraz Starostwo Powiatowe w Osterholz.

Dnia 31 sierpnia 2019 r. o godzinie 17:00 w Sali Rodła ( I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Gębika w Kwidzynie, ul. Konarskiego 12) odbył się spektakl pt. „Who is Tommy”, inspirowany filmem 'Tommy' z 1975 roku, stworzonym na podstawie albumu zespołu The Who, o tej samej nazwie.

Szanowni Państwo,

Starostwo Powiatowe w Kwidzynie we współpracy z partnerskim powiatem Osterholz organizuje konferencję pn. „Zarządzanie ochroną środowiska na poziomie powiatów w Niemczech”, która odbędzie się w dniu 6 września 2019r. w godz. 9.00-14.50, w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo- Technologicznym w Górkach gm. Kwidzyn, sala nr 5.

Starostwo Powiatowe w Kwidzynie serdecznie zaprasza Państwa na spektakl stworzony w ramach międzynarodowego taneczno – teatralnego projektu pn. „Who is Tommy”.

W dniach 19.07 do 28.07.2019 r. w Niemczech odbył się polsko-niemiecko–ukraiński projekt edukacyjno – kulturalny „Performance”.

W dniach od 22.06 do 29.06.2019 w Niemczech, odbył się polsko – niemiecki projekt młodzieżowy Analog cz. II, realizowany przez młodzież z 2 LO w Kwidzynie i IGS Osterholz Scharmbeck.

Od 21 maja do 24 maja Powiat Kwidzyński gościł przedstawicieli ds. seniorów i osób niepełnosprawnych z partnerskiego Powiatu Osterholz oraz ze Stowarzyszenia Zielony Krzyż z Ukrainy.

1 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Kwidzynie, odbyło się spotkanie młodzieży polsko – niemieckiej, w ramach projektu edukacyjno – kulturalnego Analog cz. 1. W spotkaniu udział wzięli Jerzy Godzik, starosta kwidzyński oraz Wiesław Wosiak, wicestarosta kwidzyński.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja