1 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Kwidzynie, odbyło się spotkanie młodzieży polsko – niemieckiej, w ramach projektu edukacyjno – kulturalnego Analog cz. 1. W spotkaniu udział wzięli Jerzy Godzik, starosta kwidzyński oraz Wiesław Wosiak, wicestarosta kwidzyński.

Po raz kolejny młodzież z Powiatu Kwidzyńskiego oraz Powiatu Osterholz, uczestniczyli we wspólnym projekcie edukacyjno – kulturalnym.

W trakcie trwania projektu młodzież z II LO w Kwidzynie oraz ze szkoły IGS Osterholz – Scharmbeck, napisała własne bajki które zostały przedstawione w formie scen teatralnych przed Starostą i Wicestarostą Kwidzyńskim.

Projekt współfinansowany jest przez Polsko – Niemiecką Współpracę Młodzieży, Powiat Osterholz, Starostwo Powiatowe w Kwidzynie oraz młodzież szkolną.

Był to kolejny świetny występ, dziękujemy.

POMOC PRAWNA