BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Starostwo Powiatowe w Kwidzynie serdecznie zaprasza Państwa na spektakl stworzony w ramach międzynarodowego taneczno – teatralnego projektu pn. „Who is Tommy”.

To już kolejny projekt polsko – niemiecko – ukraiński od lat organizowany w Bildungsstätte Bredbeck (powiat Osterholz). Dzięki dofinansowaniu z Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży, kwidzyńska widownia po raz kolejny będzie miała okazję zobaczyć efekt wspólnych działań zrzeszających młodzież z Polski, Niemiec i Ukrainy. Spektakl odbędzie się 31 sierpnia 2019 r. o godzinie 17.00 w Sali Rodła (I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Gębika w Kwidzynie ul. Konarskiego 12).

Spektakl „Who is Tommy”, inspirowany jest historią chłopca który jest świadkiem zabójstwa swego ojca. Wskutek tego chłopiec traci wzrok, słuch i mowę. Mijają lata, ale stan Tommy’ego się nie zmienia. Bezbronny Tommy jest łatwym obiektem drwin i agresji. Kuzyn znęca się nad nim, a wuj wykorzystuje go seksualnie. Pojawia się nadzieja: lekarz twierdzi, że przyczyną są stany psychiczne. Za jego namową, matka dziecka podejmuje kolejną próbę dotarcia do syna i zbudzenia go z wieloletniego snu. Efekt jest zaskakujący. Historia zszokowanego chłopca, który musi wyzwolić się z lęków, swojej rodziny i wymagań swoich bliźnich, aby znaleźć siebie

Spektakl „Who is Tommy” miał premierę 10 sierpnia 2019 roku i został pozytywnie oceniony przez publiczność. Projekt został dofinansowany dzięki Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży, placówce Bredbeck, IGS (szkoła integracyjna) oraz Starostwu Powiatowemu w Kwidzynie.

Wstęp na spektakl jest wolny. ZAPRASZAMY

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja