BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Szanowni Państwo,
Wejście do Wydziału Komunikacji jest możliwe tylko i wyłącznie w uzasadnionych przypadkach przy zachowaniu reżimu sanitarnego, po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty.

Rezerwacja wizyt odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-9.00 pod numerem telefonu 55 646 50 00:

  • odbiory dowodów rejestracyjnych - wybrać 1 następnie 1
  • w sprawach z zakresu rejestracji pojazdów - wybrać 1 następnie 2
  • w sprawach z zakresu praw jazdy - wybrać 1 następnie 3

Zapisy do Wydziału Komunikacji rejestrowane wg kolejności umówienia. Ilość umawianych klientów jest uzależniona jest od w posiadanych możliwości kadrowych Wydziału.

Dokonując rezerwacji telefonicznej konieczne jest:

Odbiór dowodu rejestracyjnego: podanie nazwiska i numeru telefonu osoby, której dana czynność administracyjna będzie załatwiana oraz numeru rejestracyjnego pojazdu

Z zakresu rejestracji pojazdu: podanie nazwiska i numeru telefonu osoby, której dana czynność administracyjna będzie załatwiana

Z zakresu prawo jazdy: podanie nazwiska i numeru telefonu lub numeru prawa jazdy osoby, której dana czynność administracyjna będą załatwiana

Niezgodność danych podanych przy rezerwacji telefonicznej z danymi przedstawianymi w dniu umówionej wizyty skutkuje anulowaniem rezerwacji.

Zaleca się, aby do poczekalni zgłaszały się jedynie osoby umówione maksymalnie na 5 minut przed wyznaczoną godziną wizyty. Przybycie po ustalonej godzinie skutkuje anulowaniem rezerwacji.

Sprawy lub czynności, które nie wymagają osobistej wizyty w urzędzie należy załatwiać korespondencyjnie. Osoby, które nabyły lub sprzedały pojazd zarejestrowany na terenie Rzeczypospolitej Polskiej mogą dokonywać zgłoszenia nabycia bądź zbycia pojazdu drogą elektroniczną przez platformę ePUAP, za pośrednictwem operatora pocztowego lub w punkcie obsługi interesanta.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja