BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Radni powiatu oraz wszystkich miast i gmin powiatu kwidzyńskiego złożyli hołd ofiarom katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem.

Nadzwyczajna sesja odbyła się w 14 kwietnia 2010 r. w Teatrze Miejskim w Kwidzynie. Oprócz władz powiatu z Jerzym Godzikiem, starostą kwidzyńskim i Andrzejem Zwolakiem, przewodniczącym rady powiatu na czele, w sesji uczestniczyli między innymi także poseł Jerzy Kozdroń oraz Leszek Czarnobaj, wicemarszałek województwa pomorskiego. Podczas sesji odczytana została lista wszystkich ofiar katastrofy.

Radni jednogłośnie przyjęli uchwałę, w której napisano między innymi: ?Odeszli ludzie wyjątkowi, których strata jest bolesna dla wszystkich rodaków w kraju i za granicą. Oddajemy hołd ich pamięci. Łączymy się w bólu i żałobie z bliskimi pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego oraz z wszystkimi rodzinami zmarłych? .Hołd tragicznie zmarłym złożyli też przedstawiciele instytucji, organizacji społecznych, kombatanckich oraz firm działających w powiecie kwidzyńskim. 
Uczestnicy nadzwyczajnej sesji mogli dokonać wpisów w księdze kondolencyjnej.

Otwarcia sesji dokonał Andrzej Zwolak, przewodniczący Rady Powiatu Kwidzyńskiego.

Minutą ciszy uczczono ofiary katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem..

W sesji uczestniczyli: od lewej Aleksander Zorena i Antoni Barganowski, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kwidzyńskiego, poseł Jerzy Kozdroń i Jerzy Godzik, starosta kwidzyński.

Uczestnicy nadzwyczajnej sesji: od lewej Andrzej Fortuna, wicestarosta kwidzyński, Leszek Czarnobaj, wicemarszałek województwa pomorskiego i Andrzej Hajdukiewicz, radny powiatu kwidzyńskiego.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja