BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Na Skwerze Kombatantów w Kwidzynie odbyły się obchody 84. rocznicy agresji ZSRR na Polskę. W uroczystości udział wzięły delegacje samorządów, organizacji społecznych i politycznych, instytucji oraz służb.

W obchodach, których organizatorem był samorząd powiatu, uczestniczyli między innymi: Jerzy Śnieg, przewodniczący rady powiatu kwidzyńskiego, Jerzy Godzik, starosta kwidzyński, wicestarosta Wiesław Wosiak, Tomasz Pisarek z zarządu powiatu kwidzyńskiego, a także przedstawiciele samorządu miasta Kwidzyna, w tym Mariusz Wesołowski, przewodniczący rady miejskiej i wiceburmistrz Piotr Widz.

Uroczystość tradycyjnie już została poprowadzona przez kwidzyńskich harcerzy na czele z phm. Andrzejem Delewskim, komendantem Hufca ZHP Kwidzyn im. Kwidzyniaków. Referat okolicznościowy został wygłoszony przez uczennice II Liceum Ogólnokształcącego w Kwidzynie. Po Apelu Poległych i złożeniu kwiatów na Grobie Nieznanego Żołnierza, uczestnicy obchodów przemaszerowali do kwidzyńskiej katedry pod wezwaniem św. Jana Ewangelisty, w której została odprawiona uroczysta msza święta za ojczyznę.

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja