BIP

Link do biuletynu informacji publicznej

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

Do 30 września osoby, które chcą zmienić swoje zachowanie, mogą zgłosić swój udział w powiatowym programie korekcyjno-edukacyjnym dla osób stosujących przemoc w rodzinie.

Realizatorem programu będzie Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kwidzynie. Jego realizacja rozpocznie się 10 października.

Adresatami programu są osoby stosujące przemoc w trakcie trwania procedury Niebieskiej Karty, osoby kierowane przez instytucje i organizacje oraz wszystkie, które chciałyby pracować nad swoimi emocjami i konstruktywnymi relacjami z ludźmi. Jego celem jest zmiana zachowań i postaw osób stosujących przemoc, co w rezultacie wpłynie na zahamowanie przemocy w rodzinie. W jego ramach zaplanowano spotkania indywidualne i grupowe. Kandydaci do udziału w programie mogą zgłaszać się osobiście z własnej inicjatywy, mogą zostać skierowani przez pracowników socjalnych, członków grup roboczych lub zespołów interdyscyplinarnych ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, dzielnicowych policji, kuratorów sądowych, i prokuraturę. Pierwsze spotkanie będzie miało charakter kwalifikacji do uczestnictwa poprzez indywidualne spotkanie z prowadzącym grupę. Kolejne działania będą realizowane w formie grupowych spotkań. Uczestnictwo w powiatowym programie oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych dla osób stosujących przemoc w rodzinie jest bezpłatne i kończy się wydaniem zaświadczenia o jego ukończeniu, w sytuacji stwierdzenia 80% frekwencji na zajęciach.

Deklaracje udziału w programie wydaje i przyjmuje: Iwona Kamińska-Pyda, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kwidzynie ul. Hallera 5, 82-500 Kwidzyn, tel. 55 230 01 14, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zalacznik 5 plakat

BIP

 

Ankieta

iso

 

Rezerwacja kolejki

rezerwacja kolejki

 

ZDOLNI Z POMORZA

zdolnizpomorza

 

A- A A+

RSS-Icon

Wyszukiwarka

ISO 9001:2015

h-9001 170

 

Unia Europejska

unia europejska

 

ZPP

zpp

 

POMOC PRAWNA

NPP

 

Geodezja

geodezja